سلام دوست من وقت بخیر

تابلو نقاشی خط گیسوی تابیده کد 128

استفاده از ورق طلا در قسمت‌های زیادی از تابلو

کالا موجود است

1,800,000 تومان   1,400,000 تومان

عنوان تابلو گیسوی تابیده
مشخصات کلی
نوع تکنیک اثر ترکیب مواد و ورق طلا
ابعاد تابلو 120×80 و با قطر 5 سانتیمتر
قاب تابلو قاب از جنس پی وی سی
جنس مواد -
تاریخ خلق اثر 1398
نام صاحب اثر استاد مرتضی علیپور کوثری

تابلو نقاشی خط گیسوی تابیده
اسب‌ها موجودات بسیار زیبا و قدرتمندی هستند که از گذشته در کنار انسان‌ها برای جابه‌جایی و پیمودن مسافت‌های طولانی کمک کرده‌اند. این روزها این دوستی میان انسان‌ها و اسب‌ها پابرجا مانده و حتی نسبت به گذشته بیشتر شده است. با این حال می‌توان به ارزش و اهمیت حیوانات نجیبی همانند اسب‌ها اشاره نمود که قطعاً نه تنها در زندگی انسان‌های نخستین، بلکه حتی در تاریخ نیز مؤثر بوده‌اند.
حس‌های اسب معمولاً از حس‌های انسان توانمندتر است. اسب مانند درندگان باید همواره از رویدادهای پیرامون خودآگاه باشد. اسب‌ها در میان پستانداران خشکی بزرگ‌ترین چشم را دارند و البته چشمانی که بازه دید آن‌ها را به بیش از 350 درجه می‌رساند. اسب‌ها رنگ بدن‌های بسیار متنوعی دارند. اغلب اسب را نخست با رنگ بدنش معرفی می‌کنند. نژاد یا جنسیت اسب‌ها دیگر مسئله معرفی اسب‌ها است. تمام این‌ها مواردی است که سعی شده تا در اثر تابلو نقاشی خط "گیسوی تابیده" رعایت شود.
 
نام گیسو به دلیل اسب و پسوند تابیده به دلیل استفاده از ورق طلا در قسمت‌هایی زیادی از تابلو است. بسیاری از هنرمندان در بعضی از آثار خود از این ورق‌های طلا استفاده می‌کنند. گیسوی تابیده روی بوم با ابعاد 120×80 و با قطر 5 سانتیمتر است. قاب این اثر از جنس (پی‌وی‌سی) بوده و قابل تعویض است. همچنین به دلیل استفاده از فیکساتور امکان تمیز نمودن اثر فراهم شده است.
این اثر به دلیل ابعادش برای مکان و فضایی بزرگ قابل نصب است که می تواند حس صمیمت را به وجود بیاورد. نکته دیگر اینکه تمامی سنین با دیدن اثر، چنین حسی را به دست خواهند آورد. تمامی آثار استاد مرتضی علیپور دارای امضاء و اورجینال بوده و هرگونه کپی‌برداری پیگرد قانونی دارد.

 

تابلو نقاشی خط گیسوی تابیده کد 128

تابلو نقاشی خط

کالاهای پیشنهادی