سلام دوست من وقت بخیر

سرویس آشپزخانه 12 پارچه یونیک مدل UN 8005

سرویس آشپزخانه 12 پارچه یونیک مدل UN 8005 Unique Khitchen Set

کالا موجود است
تعداد پارچه
رنگ

2,167,000 تومان

مشخصات فنی
درب درب بامبو
جنس بدنه استیل ضد زن - پلاستیک - چوب
تعداد 12 پارچه
قابلیت شستشو -
سایر مشخصات مدل آویز
ابعاد -
وزن 10 کیلوگرم
گارانتی دارد
لینک سازنده محصول -

سرویس آشپزخانه 12 پارچه یونیک مدل UN 8005 فقط یک سرویس عادی با چند ظرف کوچک نیست؛ یک وسیله فوق‌العاده برای دسته‌بندی انواع مواد غذایی و کمک آشپزی به حساب می‌آید. این سرویس 12 پارچه سطل برنج، سطل زباله، بانکه اسپاگتی، 4 عدد بانکه بزرگ و 3 عدد بانکه متوسط است. بانکه هایی که هر کدام می‌توانند برای نگهداری انواع مواد غذایی مختلف استفاده شوند. چیزی که برای بانوان اهمیت زیادی دارد، داشتن ظروفی برای نگهداری محصولات غذایی‌شان است که سرویس آشپزخانه 12 پارچه یونیک مدل UN 8005 با داشتن چندین بانکه با اندازه‌های مختلف، از چنین ویژگی پشتیبانی می‌کند.

طراحی ساده و زیبای این سرویس آشپزخانه قابلیت همخوانی با انواع طراحی و ظاهرهای مختلف آشپزخانه را دارد. ویژگی بعدی جنس بدنه آن است که استیل ضدزنگ همراه با پلاستیک و چوب ساخته شده که علاوه بر افزایش کیفیت بالا در برابر ضربه و حرارت، باعث نگهداری خوب مواد غذایی می‌شود. جنس درب آن بامبو است که علاوه بر تأثیر گذاشتن روی زیبایی ظاهر، مقاومت بالایی هم در برابر ضربه‌های وارد شده به درب در هنگام جابه‌جایی دارد.

وزن کل سرویس آشپزخانه 12 پارچه یونیک مدل UN 8005 برابر با 10 کیلوگرم است. این وزن شاید بالا به نظر برسد؛ اما با توجه به 12 پارچه بودن، باید گفت که کاملاً طبیعی و استاندارد است.

سرویس آشپزخانه 12 پارچه یونیک مدل UN 8005 برای نوعروسان و آن‌هایی که قصد تغییر ظاهر و چیدمان آشپزخانه خود را دارند، بهترین انتخاب و هدیه خواهد بود.
 

سرویس آشپزخانه 12 پارچه یونیک مدل UN 8005

سرویس جهیزیه

کالاهای پیشنهادی