سلام دوست من وقت بخیر

سرویس آشپزخانه 23 پارچه استیل درب مشکی اورمزد

ست جهیزیه عروس Ourmazd

کالا موجود نیست

1,260,000 تومان

مشخصات فنی
درب
جنس بدنه استیل
تعداد 23 پارچه
قابلیت شستشو
سایر مشخصات شامل سطل برنج-سطل زباله-سطل قند-قوطی شکر-قوطی حبوبات 4عدد-قوطی ماکارانی-ست کفگیرملاقه-ست ادویه 7پارچه
ابعاد
وزن
گارانتی
لینک سازنده محصول

معرفی برند اورمزد (Ourmazd) 
برند اورمزد یک برند ایرانی که در زمینه تولید سرویسهای جهیزیه فلزی آشپزخانه فعالیت دارد.این گروه از سال 1385 تولید خود را شروع نموده ودر عرض چند سال توانست حضور چشمگیری در تولید سرویسهای آشپزخانه داشته باشد.از مزیت های مهم این سرویسهای آشپزخانه سادگی و ظرافت های خاص آن میباشد که با هر سلیقه خانوم ها و با هر دکور و کابینت آشپزخانه مطابقت مینماید.رنگهای جدید وزیبا و تعداد پارچه های مختلف از مزایای این برند میباشد و البته مهمترین علتی که باعث شده این سرویس ها با استقبال چشمگیری مواجه شود قیمت بسیار مناسب آن میباشدد.بدنه خارجی این سرویس از فلز با روکش بسیار مقاوم بوده ودر رنگهای متنوع موجود میباشد.
 سرویس 23پارچه اورمزد(Ourmazd)
1-سطل برنج(1عدد):این سطل مخصوص نگهداری برنج است و گنجایش آن ده کیلوگرم میباشد.این سطل طوری طراحی شده که از ورود نور و گرد وغبار و حشرات جلوگیری نموده و باعث سالم ماندن محتویات داخل آن میشود.
2-سطل زباله(1عدد):این سطل مخصوص زباله داخل آشپزخانه میباشدو گنجایش آن 12لیتر میباشد.داخل این سطل یک سطل زباله پلاستیکی دسته دار هم وجود دارد که میتوان زباله ها را با آن جابجا نمود و از لحاظ بهداشتی تمیز کردن آن راحتر میشود.
3-سطل قند(1عدد):این سطل کمی از سطل برنج کوچکتر میباشد و به لحاظ اینکه قند خرد شده فضای زیادی اشغال مینماید مناسب برای نگهداری قند میباشد.
4-قوطی شکر(1عدد):این قوطی از لحاظ سایز از سطل قند کوچکتر بوده و چون شکر فضای کمتری اشغال مینماید مناسب نگهداری شکر میباشد.
5-قوطی حبوبات(4عدد):این قوطی ها از لحاظ سایز از قوطی شکر کمی کوچکتر میباشد و مناسب نگهداری حبوبات مثل لوبیا،عدس،نخود و... میباشد.و گنجاش آن تا یک کیلوگرم میباشد.دربهای  آن کیپ میشود و از ورود نور و گرد وغبار و حشرات جلوگیری نموده و باعث سالم ماندن محتویات داخل آن میشود.
6-قوطی ماکارانی(1عدد):این قوطی مخصوص نگداری ماکارانی میباشد و طوری طراحی شده که بتوان ماکارانی رشته ای را بدون خرد کردن داخل آن ریخت و استفاده نمود.
7-ست ادویه(7پارچه):این ست شامل 6 عدد قوطی مخصوص نگهداری ادویه و یک پایه نگهدارنده میباشد.
8-سرویس کفگیر ملاقه(7پارچه)


 

سرویس آشپزخانه 23 پارچه استیل درب مشکی اورمزد

سرویس جهیزیه

کالاهای پیشنهادی