سلام دوست من وقت بخیر

سرویس قابلمه 16 پارچه لاین یونیک مدل UN 7720

ست پخت و پز گرانیتی Unique Cookware Set

کالا موجود است
رنگ

3,255,000 تومان

مشخصات کلی
تعداد 16 پارچه
جنس سرامیک
جنس رويه چدن
ساير توضيحات 4 عدد قابلمه در سایزهای 32،28،24و20 - 1عدد تابه دو دسته در دار سایز 32-5 عدد درب شیشه ای دور استیل -ست 3 پارچه کفگیر و ملاقه سیلیکونی-1 عدد تابه تک دسته بدون در-یک عدد تابه رژمی -2 عدد دستگیره پارچه
وزن -
گارانتی ندارد
لینک سازنده محصول اینجا کلیک کنید

سرویس قابلمه 16 پارچه لاین یونیک مدل UN 7720 از سری قابلمه‌هایی است که به دلیل کیفیت بالا در ساخت و پوشش دهی خوب در تعداد پارچه‌ها، فروش بسیار بالایی توانسته به خود اختصاص دهد.

سرویس قابلمه 16 پارچه لاین یونیک مدل UN 7720 دارای تعداد پارچه‌های زیر به تفکیک است:

4 عدد قابلمه در اندازه‌های 20،24،28 و 32
1 عدد تابه دو دسته‌دار در اندازه 32
5 عدد در شیشه‌ای دور استیل (شیشه‌های به کار رفته در ساختار این مدل از نمونه‌های بسیار باکیفیت است که در کنار داشتن دور استیل، مقاومت بالایی در برابر ضربه‌های ناخواسته در هنگام آشپزی دارد.)
ست 3 پارچه کفگیر و ملاقه سیلیکونی (جنس خاص به کار رفته در ساختار این ست، مقاومت آن را در برابر حرارت داخلی قابلمه در هنگام آشپزی افزایش خواهد داد. این برای آن‌هایی که بیشتر غذای سرخ کردنی تهیه می‌کنند، ویژگی عالی به‌حساب می‌آید.)
1 عدد تابه تک دسته بدون در
1 عدد تابه رژیمی (داشتن تابه رژیمی در چنین سرویسی، یکی از مهم‌ترین مزایای منحصر به فرد است.)

2 عدد دستگیره پارچه‌اییونیک با عرضه این مدل توانسته نیاز بیشتر آشپزها را پاسخ دهد. در ظروف هیچ چیزی مثل تعداد پارچه‌های بالا و همچنین کیفیت جنس بدنه آن اهمیت زیادی ندارد. جنس سرامیک آن علاوه بر اینکه باعث افزایش مقاومت در برابر گرما می‌شود، مانع از ایجاد خش روی سطوح خواهد شد. اتفاقی که برای هر آشپزی بسیار ناخوشایند است. همچنین اینکه جنس رویه چدن سرویس قابلمه 16 پارچه لاین یونیک مدل UN 7720 باعث افزایش مقاومت این مدل در برابر ضربه و همچنین گرما می‌شود.

خرید سرویس قابلمه 16 پارچه لاین یونیک مدل UN 7720 برای آن‌هایی که به دنبال ستی با تعداد پارچه‌های بالا هستند یا می‌خواهند آن را کادو بدهند، گزینه مناسبی برای خرید خواهد بود.
 

سرویس قابلمه 16 پارچه لاین یونیک مدل UN 7720

سرویس قابلمه

کالاهای پیشنهادی