سلام دوست من وقت بخیر

سرویس قابلمه 9 پارچه چدنی نالینو Dio

9 پارچه Nalino Cookware Set

کالا موجود است
رنگ

2,940,000 تومان

مشخصات کلی
تعداد 3 عدد قابلمه به همراه یک تابه در دار و یک تابه بدون درب
جنس چدن
جنس رويه گرانیتی
ساير توضيحات دارای صندوق چوبی نفیس - قابلمه سایز 24 | قابلمه سایز 20 | قابلمه سایز 28 - تابه تک دسته سایز 22 | تابه ووک سایز 28
وزن -
گارانتی 2ساله نالینو
لینک سازنده محصول -

سرویس قابلمه چدنی اصل نالینو مدل DIO –دارای ست 9 پارچه بوده و در ساخت تمامی قطعات آن از چدن اصل با پوشش دیسکاور استفاده شده است. پوششی که فقط مختص به نالینو بوده و باعث می‌شود تا علاوه بر جلوگیری از سوختن، طعم غذا هم تغییر نکند. در حقیقت اگر به دنبال سرویس پخت عالی و بسیار باکیفیت هستید، خرید سرویس 9 پارچه نالینو توصیه می‌شود.

 این سرویس 9 پارچه دارای 3 عدد قابلمه چدنی به سایزهای 20 - 24 - 28 سانتیمتری (مخصوص 3-6-8 نفره)، یک عدد تابه ووک چدنی 28 سانتیمتری (درب مشترک با قابلمه) و یک عدد تابه چدنی تکدسته 22 سانتیمتری با درب شیشه‌ای است. همچنین همانند سرویس 8 پارچه، در یک جعبه چوبی قرار داده شده تا علاوه بر ظاهر بسیار زیبا، این سرویس در یک جعبه با بدنه محکم قرار داده شود.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های سرویس‌ قابلمه نالینو داشتن سوپاپ خروج هوا است. نکته جالب توجه اینکه می‌توان آن را در فر استفاده کرد، بدون اینکه مشکلی برای دستگاه و فر به وجود بیاید. جنس داخلی به کار رفته در قابلمه‌های این دستگاه از نوع گرانیتی بوده که باعث می‌شود تا قابلمه‌ها هم نچسب شوند و هم اینکه مقاومت بیشتری از تفلون داشته باشند.
 

سرویس قابلمه 9 پارچه چدنی نالینو Dio

سرویس قابلمه

کالاهای پیشنهادی