سلام دوست من وقت بخیر

مشخصات کلی
نوع کاربرد ظرف اسپری
ویژگی ها ست کننده دتکتور حرارت - 220 ولت - تامین انرژی از برق شهری - مناسب استفاده در دمای ثابت - امنیت بالا در حین عملیات تست
سایر توضیحات فعال سازی سریع - قابل استفاده برای انواع دتکتور - قابل استفاده در ارتفاع و تمامی زوایا - وسیله ای سبک با کاربری ساده - دارای 5 متر سیم - مورد تایید تولیدکنندگان دتکتور
ابعاد
گارانتی
لینک سازنده محصول اینجا کلیک کنید

معرفی شرکت
شرکت دتکتور تسترز Detector Testers در سال 1965 در کشور انگلستان در زمینه تولید تجهیزات تست انواع دکتور اعلام حریق شروع به کار کرد. این شرکت دارای محصولات مختلفی از جمله تستر دکتورهای دودی، دتکتور های مونوکسید کربن ، دکتور های ترکیبی دودی حرارتی (مولتی سنسور) و دتکتور های حرارتی  می باشد. محصولات این شرکت دارای استاندارد های جهانی و مورد تایید تولید کنندگان دتکتور اعلام حریق در سراسر جهان می باشد و تمام محصولات این شرکت دارای ضمانت می باشند.

معرفی محصول
ظرف اسپری دتکتور تسترز Solo 424 از محصولات شرکت دتکتور تسترز به عنوان تست کننده دتکتور حرارت با برق شهری که از ولتاژ 220 تا 240 ولت استفاده می شود که حتما می بایست با اسپری های ذکر شده جهت تست دتکتور مورد استفاده قرار گیرد. این محصول دارای سیم به طول 5 متر می باشد که در صورت نیاز به کمک شما می آید. ظرف اسپری Solo 424 به عنوان ظرف ایده ال برای تست انواع دتکتور در سایز های مختلف می تواند در داخل آن قرار گیرد. این ظرف دارای فعال سازی دتکتور، قابل استفاده برای انواع دتکتور حرارتی، قابل استفاده در ارتفاع و تمامی زوایا و وسیله ای سبک با کاربری ساده می باشد. Solo 424 در دمای ثابت مورد استفاده قرار می گیرد و دارای امنیت بالا در حین عملیات تست می باشد که اطمینان از آن را برای شما حاصل آورده است. 
این محصول مورد تایید تولید کنندگان سیستم های اعلام حریق در سراسر جهان می باشد. ابزاهای Solo از لحاظ هزینه مقرون به صرفه و این محصولات چند کاره هستند که به آسانی قابل حمل می باشند. این محصول مستحکم بوده و در برابر ضربات احتمالی در طی استفاده روزانه مقاوم هستند. همچنین این محصول قابل تعویض با دیگر تجهیزات که روی دسته Solo نصب می شوند و از خدمات مادام العمر پس از فروش بهره مند هستند. 

ظرف اسپری دتکتور تسترز Solo 424

ایمنی و آتش نشانی

کالاهای پیشنهادی