» صفحه اول » فشار سنج » فشارسنج بازویی دیجیتال امرن M6 Comfort


فشارسنج بازویی دیجیتال امرن M6 Comfort

دارای نمایشگر تاریخ و ساعت Omron Digital Blood Pressure Monitor


990,000 تومان

کالا موجود است


آخرین تاریخ بروز رسانی  1398/12/21  11:19:35 AM

فشارسنج بازویی دیجیتال امرن M6 Comfort فشارسنج فشارسنج دیجیتال امرن فشارسنج امرن فشارسنج دیجیتال امرن فشارسنج بازویی فشارسنج بازویی امرن خرید اینترنتی فشارسنج خرید آنلاین فشارسنج Omron Blood Pressure Monitor امرن M6 Comfort Blood Pressure Monitor M6 Comfort Omron Blood Pressure Monitor M6 Comfort
مشخصات صفحه نمایش
صفحه نمايش
نمايشگر تاريخ و ساعت
حافظه ذخيره نتايج
نمايش ميانگين نتايج دارای 200 جایگاه حافظه برای 2 کاربر
مشخصات فنی
قابليت خاموشی خودکار
نوع کاربری خانگی
نوع بازویی
سايز مناسب بازو - مچ 22 تا 42 سانتی متر
قابليت اعلان صوتی
سنجش ضربان قلب
قابليت تشخيص آريتمی
هشدار خطای محاسباتی
منبع تغذيه باتری
نوع باتری غیر قابل شارژ
نمايشگر تعويض باتری
اقلام همراه کیف نگهداری - 4 عدد باتری قلمی - دفترچه‌ ثبت فشار خون
سایر مشخصات
ابعاد 124 × 90 × 161 میلی‌متر
وزن 380 گرم
گارانتی دارد
لینک سازنده محصول -
فشارسنج بازویی دیجیتال امرن M6 Comfort
بسیاری از مردم معتقدند که فشارسنج‌های دیجیتال دقیق نیستند و مقداری خطا دارند. این حرف می‌تواند تا حدودی درست باشد و دلیل آن استفاده‌ ناصحیح از فشارسنج دیجیتال است. به‌طورکلی هنگام اندازه‌گیری فشار، فشارسنج باید هم‌سطح و هم‌راستا با قلب باشد. وضعیت بدن هنگام اندازه‌گیری فشار هم بسیار مهم است. خم شدن رو به جلو، انداختن پاها روی یکدیگر و نشستن روی سطح خیلی نرم مثل کاناپه می‌تواند فشار را بیشتر از مقدار واقعی نشان دهد. برای اندازه‌گیری فشار بهتر است روی یک صندلی محکم نشست به‌طوری‌که کمر صاف باشد و دست روی میزی روبروی صندلی قرار بگیرد. همه‌ این‌ها مواردی بود که به کاربر مرتبط است اما گاهی خود فشارسنج باعث خطای اندازه‌گیری می‌شود. Omron M6 به سه طریق باعث رفع خطاهای اندازه‌گیری می‌گردد که در ادامه بیشتر با آن‌ها آشنا می‌گردید.
کاف فشارسنج در اصل همان بازوبندی است که سنسور اندازه‌گیری فشار در آن گنجانده شده است. در فشارسنج‌های معمولی این سنسور بخشی از کاف را پوشش می‌دهد. هنگام بستن کاف باید دقت کرد که سنسور در جلوی بازو و روی سرخرگ اصلی دست قرار بگیرد تا بتواند فشار خون را اندازه‌گیری کند. هنگامی‌که کاف از جهت اشتباه روی دست بسته می‌شود، از رگ اصلی فاصله می‌گیرد و قادر به تشخیص صحیح نبض آن نیست. تحقیقات نشان داده یک نفر از هر سه نفر کاف دور بازو را به اشتباه می‌بندند و همین امر باعث خطای اندازه‌گیری می‌شود. اما امرن این مشکل را به کمک تکنولوژی «Intelli Wrap Cuff» حل کرده است.
سنسورهای اندازه‌گیری M6 در سرتاسر کاف وجود دارند و هیچ نقطه‌ ضعیفی وجود ندارد. امرن اسم این قابلیت را دقت 360 درجه گذاشته که به این معنی است که کاف از هر طرفی روی بازو بسته شود صحیح است و فرقی روی نتیجه نمی‌گذارد. در نتیجه بسیاری از شبهاتی که در مورد عدم دقت فشارسنج‌های دیجیتال وجود دارد به دلیل اشتباه بستن کاف بوده که به کمک تکنولوژی Intelli Wrap Cuff در فشارسنج Omron M6 حل شده است.
text

Write Your Review