سلام دوست من وقت بخیر

فلاسک رگال یونیک UN-9030

دوقلو، محفظه 2.6 لیتری، 24 ساعت ماندگاری،محفظه شیشه‌ای - Unique Flask

کالا موجود است
رنگ

434,500 تومان

مشخصات کلی
گنجايش هر فلاسک 1.3 لیتر
جنس بدنه استیل
ليوان -
نوع عایق شیشه
قابليت حفظ دما مدت زمان نگهداری دمای مایعات جوش 12 ساعت - مدت زمان نگهداری دمای مایعات گرم 24 ساعت
نوع خروجی آب پمپی
ابعاد -
وزن -
گارانتی
لینک سازنده محصول -

فلاسک رگال یونیک UN-9030 یک فلاسک دوقلو عالی است که برای مسافرت، گزینه عالی برای خرید به حساب می‌آید. هر فلاسک این مدل 1.3 لیتر ظرفیت دارد که باید گفت که برای سفرهای برون شهری و با خودرو یا حتی قطار، ظرفیت مناسبی است. با توجه به اینکه دوقلو هم آن می‌تواند برای سفرهایی با تعداد اعضای بالا، وسیله مناسبی برای حمل چای و آبجوش باشد. به این صورت دیگر افراد در سفر نگران چای و آبجوش خود نخواهند بود.

مهم‌ترین مسئله در فلاسک، مدت زمان نگهداری آن است. فلاسک رگال یونیک UN-9030 می‌تواند تا 12 ساعت آبجوش و 24 ساعت مایعات گرم را در خود نگه دارد. به این صورت اگر صبح، فلاسک خود را با آبجوش پر کنید تا شب با خیال راحت می‌توانید از آن استفاده کنید. این ویژگی برای آن‌هایی که قصد سفر به دل کوهستان یا جنگل را دارند، مزیت کاربردی خواهد بود. همچنین باید گفت که فلاسک رگال یونیک UN-9030 یک نمونه خانوادگی هم است. از این رو برای آن‌هایی که به قصد سفر به صورت خانوادگی یا با دوستان خود را دارند، خرید این محصول توصیه می‌شود.

جنس بدنه استیل و درون آن از شیشه است. جنس شیشه و استیل آن از نوع باکیفیت است که می‌تواند تا این زمان ممکن، مایعات را درون خود گرم نگه دارد. این مدل همچنین با ضمانت نامه اصلی به فروش می‌رود.
 

فلاسک رگال یونیک UN-9030

کلمن و فلاسک

کالاهای پیشنهادی