سلام دوست من وقت بخیر

قوری چدنی نالینو Fiorela

همراه با پایه و شمع Nalino Teapot

کالا موجود نیست
رنگ
مشخصات کتری
گنجايش
شير
جنس بدنه
جنس دسته
فيلتر
ابعاد
وزن
مشخصات قوری
گنجايش 0.7 لیتر
جنس بدنه چدن
جنس دسته چدن با روکش چرم
فيلتر
ابعاد قطر دهانه 90 قطر بدنه 150 و ارتفاع 90 میلی متر
وزن 2290 گرم
مشخصات کلی
ابعاد بسته‌ بندی -
وزن بسته‌ بندی -
گارانتی دارد
لینک سازنده محصول -

قوری چدنی نالینو Fiorela
قوری چدنی نالینو Fiorela نالینو با ظاهر زیبا و کیفیت بالا به تازگی روانه بازار شده است. این قوری از جنس چدن بوده و می‌توانید انواع دمنوش‌ها و چایی‌ها و نوشیدنی‌های لذت‌بخش را در آن درست کرد.
 بدنه این قوری چدنی دارای خطوط دایره ای بوده که جلوه خاصی به آن داده و دسته وارمر چدنی دارد که از داغ شدن دسته در حین قرار گرفتن بر روی شعله ممانعت می‌کند. برای محافظت از انگشتان شما، دسته درب و دستگیره قوری را با چرم طبیعی پوشانده ایم و چون از جنس چرم است در برابر گرما بیشتر از نمونه‌های دیگر کاربردی‌تر و بادوام‌تر است. این قوری چدنی همراه با توری استیل و پایه شمع بوده که می‌توانید برای داغ نگه داشتن نوشیدنی خود از آن استفاده کنید. همانطور که گفتیم این قوری بخش هایی از جنس چرم دست دوز دارد و همین ویژگی، متمایز کننده قوری چندنی فیورلا شده است.
از این قوری می‌توانید بر روی گاز یا آتش و یا روی میز استفاده نمایید و لذت نوشیدن چای را در کنار دوستانتان تجربه کنید. جهت نگهداری بهتر از این محصول بهتر است که به یکباره قوری چدنی را سرد نکنید به دلیل اینکه شوک حرارتی باعث تغییر ساختار سلولی و حتی گسستگی آن می‌شود.

 

قوری چدنی نالینو Fiorela

کتری و قوری

کالاهای پیشنهادی