سلام دوست من وقت بخیر

چراغ قوه انکر LC90 Flashlight T1420

چراغ قوه ضد آب با قابلیت زوم و شارژ - LED Flashlights

کالا موجود نیست
رنگ
مشخصات فنی
نوع LED
نحوه حمل دستی
جنس بدنه فلز
تعداد لامپ 1 عدد
باتری ليتيومي
ابعاد 40*40*158 ميلي‌متر
وزن 177 گرم
گارانتی 18 ماه گارانتی آواژنگ
لینک سازنده محصول اینجا کلیک کنید

چراغ قوه ضد آب انكر LC90 Flashlight
چراغ قوه ها با فراهم آوردن نور قابل حمل، كاربران را در محيط هاي مختلف همراهي مي كند. اما بسياري از چراغ قوه ها نسبت به آب مقاومتي ندارند كه باعث مي شود كاربران نتوانند از آن ها در محيط هاي آبي استفاده كنند و محدوديت داشته باشند. انكر با طراحي و عرضه چراغ قوه ضد آب LC90 كاربران را براي عبور از محيط هاي تاريك حتي در آب همراهي مي كند.

مقاوم در برابر آب
چراغ قوه انكر با سطح صاف و بادوام آلومينيومي خود مقاومت و دوام بسيار بالايي در برابر شرايط محيطي و آب و هوايي بد دارد. بنابراين كاربران مي توانند از اين چراغ قوه ضد آب در هر محيطي استفاده كنند و از مقاومت بالاي آن در برابر آب و گرد و غبار اطمينان خاطر داشته باشند. اين چراغ قوه با داشتن گواهي IP65 نشان داده است مقاومت بالايي در برابر آب، خيس شدن و گرد و غبار دارد. 

كاربري راحت
با توجه به نوع طراحي اين چراغ قوه كوچك كاربران مي توانند آن را به صورت ايستاده روي زمين قرار دهند تا خود چراغ قوه به سادگي كار كند و نور را در محيط پخش كند. بنابراين هنگام روشن بودن چراغ قوه انكر، كاربران مي توانند به راحتي به انجام امور خود بپردازند. علاوه بر اين طراحي ارگونوميك اين چراغ قوه باعث شده است كاربران به راحتي آن را در دست بگيرند و براي استفاده از چراغ قوه LC90 مشكلي نداشته باشند.

حالات مختلف روشنايي
چراغ قوه انكر داراي پنج حالت مختلف براي تعيين ميزان روشنايي است. بنابراين كاربران مي توانند متناسب با شرايط محيطي و نوع كاربري خود، نور چراغ را در حالت كم، متوسط، خيلي زياد، حالت نور ذخيره انرژي و حالت نور اضطراري SOS تنظيم كنند.

مناسب براي هر سبك زندگي
كاربران مي توانند از اين چراغ قوه براي هر سبك زندگي استقاده كنند. چرا كه ابعاد كوچك اين چراغ زحمتي براي كاربران ندارد. همچنين طراحي كاربرد چراغ قوه انكر براي دوچرخه سواري در شب قابل استفاده است. كاربران مي توانند با استفاده از اين چراغ در شب ها به ماجراجويي بپردازند.

باتري قابل شارژ و چيپ Cree LED
باتري چراغ قوه انكر از انواع قابل شارژ بوده و از طريق كابل شارژ ميكرو USB شارژ مي شود. كاربران مي توانند پاور بانك انكر را از طريق پورت Micro USB تعبيه شده روي آن شارژ كنند. باتري اين چراغ قوه با ظرفيتي در حدود 3350 ميلي آمپر مدت زمان زيادي شارژ را نگه مي دارد. همچين چيپ Cree تعبيه شده روي اين چراغ قوه عمر باتري بيشتر، روشنايي بالاتر و طول عمر حدود 50000 ساعت را براي LC90 فراهم كرده است.

چراغ قوه انکر LC90 Flashlight T1420

چراغ قوه

کالاهای پیشنهادی