چرا خرید‌ از فروشگاه‌های اینترنتی مفیدتر است؟

کالاورد نویسنده : کالاورد   1398/02/15  -   لینک منبع

چرا خرید‌ از فروشگاه‌های اینترنتی مفیدتر است؟۱-جلوگیری از اتلاف وقت، انرژی
در زندگی شهری عصر جدید با بروز تجمع جمعیت شهری سفرهای درون شهری همواره سخت‌تر از قبل می‌شود و شما ممکن است برای تامین اقلام مورد نیاز زندگی‌تان مجبور باشید ساعت‌ها در ترافیک باشید و هزینه‌هایی گاها بیشتر از خرید برای رفت و آمد متقبل شوید و با این وجود با خرید از فروشگاه‌های آنلاین از اتلاف وقت و هزینه جلوگیر کنید.


۲-دسترسی از هر جا و هر شهری
خرید از فروشگاه‌های آنلاین به شما این امکان را می‌دهد در هرجایی از کشور که باشید، بتوانید خرید خود را انجام دهید و کالای مورد نظرتان را از طریق پست و یا سازمان‌های ارسالی در محل دلخواهتان تحویل بگیرید.


۳-امکان خرید در هر لحظه از شبانه روز
شما در خریدهای معمولی از بازار باید در زمان خاصی که بازار و مغازه‌ها فعال و باز هستند به صورت حضوری مراجعه کنید، اما در خرید از فروشگاه‌های آنلاین در هر ساعت از شبانه روز که وقت آزادی دارید، می‌توانید کالای مورد نظرتان را انتخاب، بررسی و خرید  کنید.


۴-امکان دسترسی به اجناس بیشتر
معمولا به دلیل وجود فضای کم مغازه‌ها امکان فراهم آوری تمامی مدل‌ها از یک نوع کالا مقدور نبوده و شما گاها باید برای انتخاب مدلی که دقیقا مد نظرتان است چندین مغازه را بگردید تا به نتیجه برسید اما در فروشگاه‌های آنلان به دلیل وسعت انبار تمامی مدل‌ها از یک کالا موجود بوده و شما به راحتی می‌توانید مدل دلخواهتان را بررسی و انتخاب کنید.


۵-امکان مقایسه کالاهای مشابه
در فروشگاه‌های آنلاین می‌توانید اطلاعات دقیقی از جزئیات کالای مورد نظرتان دریافت کنید و آن اطلاعات را به راحتی در کنار اطلاعات کالای مشابه قرار داده و در یک نگاه با هم مقایسه کنید و این امکان شما را کمک می‌کند تا کالایی با امکانات بیشتر و یا امکاناتی که شما را بهتر کمک کند به راحتی پیدا کنید.


۶-امکان مرجوعی ساده و راحت تر
در اکثر فروشگاه‌های معتبر آنلاین مانند کالاورد، امکان عودت 7 روزه کالا در صورت وجود مشکل در کالا و یا انصراف در صورت عدم بازگشایی کالا وجود دارد و این موضوع شما را کمک می‌کند اگر کالای خریداری شده مشکلی داشت بدون چانه‌زنی‌ با مغازه‌دار و دردسرهای مشابه کالایتان را تعویض و یا مرجوع کنید.۷-امکان ارسال رایگان
فروشگاه‌های آنلاین با در نظر گرفتن امتیازاتی، به شما این امکان را می‌دهند تا با رعایت چند مورد حتی هزینه ناچیز ارسال کالا را نیز حذف کنید و خریدی هرچه با صرفه‌تر از خرید حضوری داشته باشید.


۸-اطلاع از قیمت های روز بدون رفتن به بازار
فروشگاه‌های آنلاین همواره در حال آپدیت قیمت هستند و شما با بازدید از آن‌ها قیمت‌هایی مطمئن و بروز را بدون مراجعه حضوری و صرف وقت دریافت می‌کنید.


۹-آسودگی خاطر بابت چرب زبانی و‌ بازار گرمی ، خرید جنس بنجل و خرید اجباری
گاهاً فروشندگان حاضر در فروشگاه‌ها با چرب زبانی و تعریف‌های کاذب از کالای مورد نظرتان شما را مجاب به خرید کالا می‌کنند که با خرید از فروشگاه‌های آنلاین مانند کالاورد دیگر همچین موضوعی را تجربه نخواهید کرد و خریدی با آرامش خاطر و دل گرمی از آنچه فکر می‌کنید تجربه خواهید کرد.


۱۰-مطابق قانون، اجناس فروشگاه های اینترنتی باید با کیفیت و گارانتی معتبر داشته باشند
فروشگاه‌های آنلاین معتبر مانند کالاورد با رعایت قوانین، حسن اعتبار خود را به شما هدیه می‌دهند و شما با خیالی راحت می‌توانید با اطمینان از اصالت کالا و وجود گارانتی معتبر خریدی آسوده خاطر را تجربه کنید.


۱۱-وجود اینماد خیال خریداران از هر گونه کلاه برداری راحت کرده است.
مرکز توسعه تجارت الکترونیک با بررسی اصالت و اعتبار فروشگاه‌ مجازی مانند کالاورد، نماد اعتماد الکترونیکی در وب سایت فروشگاه درج می‌کند که نشان از معتبر بودن فروشگاه یا هر وب سایت خدماتی است تا شما کاربران با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید و نگران هیچ گونه کلاه برداری نباشید.


۱۲-امکان استفاده از سرویس پرداخت در محل
اگر امکان پرداخت به صورت آنلاین را ندارید و یا تمایل دارید که مبلغ خریدتان را نقداً پرداخت کنید، نگران نباشد؛ تمامی فروشگاه‌های آنلاین معتبر مانند کالاورد این امکان را فراهم کرده تا شما هرچه بیشتر آسوده خرید کنید و نگران هیچ چیز نباشد.


۱۳-حمل اجناس سنگین براحتی تا درب منزل
کالاهایی سنگین و با حجم بالا همیشه دردسر و نگرانی حمل را برای شما داشته‌اند، اما فروشگاه‌های مجازی مانند کالاورد کالاهای حجیم و یا سنگین را تا درب منزل برای شما حمل می‌کنند و شما دیگر نگرانی برای حمل این کالاها از مغازه تا منزل را نخواهید داشت.


۱۴-استفاده از اطلاعات فنی دقیق و رایگان
هر کالا دارای اطلاعات فنی می‌باشد که اکثر خریداران برای هماهنگی خصوصیاتی مانند وزن و ابعاد، علاقه شدیدی به در اختیار داشتنشان دارند و یا اطلاعات فنی و تخصصی دیگری که گاهاً فروشندگان مغازه آگاهی دقیقی از نوع و مقدارشان ندارند و راهنمایی اشتباهی به شما می‌کند؛ فروشگاه‌های آنلاین مانند کالاورد برای راحتی خریداران این اطلاعات را به صورت دقیق و با راهنمایی‌های لازم در اختیار شما قرار می‌دهند.


۱۵-استفاده از تجربه و نظر دیگران درمورد اجناس
خریداران می‌توانند نظرات و بازخورد خودشان را در مورد هر کالا، با دیگران به اشتراک بگذارند و شما نیز با مطالعه نظرات آنان اطلاعات کاربردی و مهم را از هر نظر دریافت کنید تا کالای مناسب نیازتان را راحت‌تر انتخاب کنید.


۱۶-آگاهی از حراجی‌ها و تخفیف بوسیله تبلیغات پیامکی و ایمیلی
شما ثبت شماره همراه خود و یا ایمیلتان در سامانه فروشگاه‌ کالاورد می‌توانید به راحتی اخبار و اطلاعات تخفیف‌ها و موجود شدن هر کالای مورد نظرتان را به راحتی دریافت کنید.منبع: کالاورد