گوگل به تازگی 10 هزار عکس جدید از زیباترین مناظر در Google Earth View منتشر کرد

کالاورد نویسنده : کالاورد   1398/11/24  -   لینک منبع

گوگل به تازگی 10 هزار عکس جدید از زیباترین مناظر در Google Earth View منتشر کردگوگل سال‌ها است که تصاویر زیبا و خیره کننده‌ای از نقاط مختلف زمین به اشتراک می‌گذارد. تصاویری که بیشتر آن‌ها از بالا گرفته شده و می تواند دید متفاوتی به شما از زیبایی‌هایی زمین می‌دهد. حالا گوگل به تازگی 10 هزار عکس جدید را به پایگاه داده خود اضافه کرده است. با این افزودن عکس، اکنون Google Earth View دارای بیش از 2500 مختلف عکس از مناظر مختلف جهان است؛ تصاویری که کیفیت آن‌ها برای صفحه نمایش‌های با رزولوشن 4K بهینه شده تا به صورت واضح نشان داده شوند.

این تصاویر می تواند به عنوان عکس پس‌زمینه اندروید، محافظ صفحه نمایش برای Chromecast و Google Home و همچنین نمایشگر تعاملی در Google Earth’s Voyager قابل مشاهده بود و علاوه بر این می تواند در صفحه دسکتاپ شما هم مورد استفاده قرار بگیرد. گوگل دارای یک افزونه کروم است که شما می‌توانید آن را نصب کرده تا تمامی تصاویر را مشاهده کنید.

مدیر محصول Google Earth در این خصوص در پست بلاگ خود نوشته است:

«نمای زمین (Earth View) به سادگی شروع شد؛ کنجکاوی که پشت هر کنجکاوی دیگر می‌آید. در طی یک دهه که دانه‌های ریز چندین شاخه جوانه زدند و امروز تصاویری که توسط چندین میلیون آدم سراسر جهان دیده می‌شود.»

«نمای زمین این قدرت را دارد تا ذهن ما را از دانه‌های بسیار ریز به سطح فضای خارجی ارتقا بخشد. منظره‌هایی که در هنگام باز کردن تب جدید یا باز کردن قفل صفحه خود را می‌کشانند. من امیدوارم این کارها باعث شود تا بیشتر حواسمان به زمین باشد.»
 

منبع: cnn