درباره ما

 
 شرکت لیان دکاموند (کالاورد ) از سال 1381 در زمینه پخش و توزیع کالای آی تی  فعالیت خود را آغاز نموده و بطور مستمر آنرا گسترش داده است.این شرکت کالا و محصولات خود را در سرتاسر کشور بصورت عمده و خرده فروشی به روش های تلفنی و اینترنتی و فروشگاهی توزیع نموده است.

کالاورد به چه معناست؟
کالاورد مرکب از دو کلمه " کالا" + "آورد" جمله ای که با مختصر نویسی تبدیل به نام جدیدی در زمینه فروش اینترنتی شده است و به معنی فرد یا مکانی است که انواع و اقسام کالاها را داشته و سفارش ها را ارسال می کند.
برداشت دیگری که از اسم کالاورد بر می‌آید و منطبق با سیاست های این فروشگاه، تمرکز بر لجستیک، ارسال سریع تر و بهتر است.

لوگو کالاورد نمادی از دونده ای است که نشان دهنده تمرکز این شرکت بر ارسال سریع و خدمات حرفه ایی می باشد.
رنگ کالاورد به این دلیل نارنجی انتخاب شده است که نارنجی نیز یک رنگ ترکیبی است که نشان دهنده شور و شوق و ماجراجویی و شادی و دوستی و خلاقیت و ارتباطات و قدرت و موفقیت و شجاعت است.

اهداف شرکت:
هدف اصلی فروشگاه اینترنتی کالاورد نوعی گذر از خرید و فروش سنتی به سوی روش مدرن با جذابیت ها و امکانات بیشتر برای خریداران و دسترسی خریداران به کالا و محصولات با کیفیت و قیمت مناسب و همچنین دسترسی دیگر مشتریان در سراسر نقاط کشور می باشد.

 ماموریت:
ماموریت همه روزه ما معرفی کالای های جدیدو بهره مندی مشتریان از خدمات بهتر و ایجاد امنیت مناسب برای خرید کالا و محصولات آنلاین با گارانتی اصلی و جدید می باشد.

ارزش های شرکت:
  • احترام به مشتریان
  • خدمات آسان و سریع به مشتریان
  • ارایه کالا و محصولات به روز و با قیمت مناسب


همین الان ثبت نام کنید و جایزه بگیرد.
برای اطلاعات بیشتر از سایر کمپین های تخفیف اینجا کلید کنید.