ضمانت بازگشت کالا

شرایط انصراف از خرید:
اگر پس از ارسال کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 7 روز کاری‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.
برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، فقط در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود (پلمپ) بوده و از آن استفاده نشده باشد.
کالا باید به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن ارسال شود. علاوه بر این، همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن آن نیز الزامی است.
 لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
در صورت انصراف از خرید،هزینه ارسال کالا  و انباری داری به عهده مشتری خواهد بود. کاهش یا افزایش قیمتهایا ارزها یخارجی تاثیری بر مبلغ عودتی ندارد.
نکته: جهت رفاه مشتریان و اطلاع  از اجناس درخواستی بعد از اضافه شدن کالا و پرداخت نکردن وجه، آن سفارش بصورت پیش فاکتور ذخیره شده و مشتری می تواند تا24 ساعت از طریق پروفایل خود آن را پرداخت نماید؛ اما ممکن است که بعد از 24 ساعت موجودی آن کالا تمام شود. در اینصورت وجه مشتری عودت داده می شود و این فروشگاه مسئولیتی در قبال آن ندارد.
شرایط استفاده از خدمات برگشت کالا:
جهت اطمینان خاطر خریداران ,اجناسی که نیاز به مهلت تست دارند  یا گارانتی ندارند، شامل خدمات برگشت کالا طی 7 روز می باشند.


شرایطی که شامل خدمات برگشت کالا نمی باشد به شرح زیر است
1-اجناس معیوب گارانتی دار  (اجناسی که دارای گارانتی  هستند شامل خدمات برگشت کالا نمی باشد.و خدمات پس از فروش این اجناس به عهده شرکت گارانتی کننده می باشد.و این فروشگاه مسئولیتی در قبال اجناس گارانتی دار ندارد.و ارسال کالای معیوب به شرکت گارانتی کننده به عهده خریدار است .)
2-اجناسی که باید شرکت آنها را نصب کند خریدار خود اقدام به نصب کرده باشد.
3-بیشتر از 7 روز از زمان خرید گذشته باشد.
4-دستگاه یا کارتن و بسته بندی آن مخدوش و آسیب ظاهری دیده باشد و به همان شرایط اولیه نباشد.
5-کالا و کارتن دستگاه مغایرت داشته باشد.
6-برچسب زدن یا نوشتن یا پاره کردن کارتن کالا .(کالا و بسته بندی از حالت اولیه خارج شده باشد)
7-اقلام همراه و لوزم جانبی و هدایا به همراه کالا نبوده باشد.
8-دستگاه باز نشده و یا اقدام به تعمیر نشده باشد.
9-اجناسی که به سفارش مشتری تهیه می گردد.

هرگونه آسیب فیزیکی در هنگام تحویل و حمل به عهده شرکت حمل کننده می باشد.
در صورتیکه پس از بررسی کارشناس کالاورد مشخص شد که کالا بدون عیب بوده کالا به مدت یک ماه بصورت امانت در انبار شرکت بوده و بعد از این مهلت این شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.توضیحات استرداد وجه:
1-کالاهایی که به سفارش مشتری تهیه و ارسال شده است مشمول انصراف از خرید نمی باشد.
2-کل مبلغ استردادی فقط به همان شماره حسابی که با آن خرید انجام شده است  و یا در پروفایل مشتری ثبت شده است واریز می گردد.
3-چناچه به هر دلیلی امکان ارسال کالا وجود نداشته یا خریدار منصرف گردد وجه کالا طی 3 روز کاری از زمان انصراف به شماره حساب شبای خریدار واریز می گردد.(شماره حساب شبا الزامیست)
4-نوسانات قیمت و ارزی تاثیری بر مبالغ عودتی ندارد .

توصیه ها :
از تحویل سفارشی که پلمپ نبوده و یا بسته بندی دارای ایراد ظاهری است خود داری نمایید.در غیر اینصورت مسئولیت آن به عهده تحویل گیرنده است.

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد:
 اشکال یا ایراد فنی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به فروشگاه اینترنتی کالاورد اطلاع داده شود.
این نکته را در نظر داشته باشید که کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 24 ساعت مهلت استفاده باید نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به کالاورد بازگردانده شود.
برچسب زدن یا نوشتن هر چیزی روی کارتن یا جعبه اصلی کالا یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)


کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش کالاورد ارسال شود.
در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به فروشگاه اینترنتی کالاورد بازگردانده شود.


این سرویس اشکال فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، شامل نمی‏‏‌شود. اشکالاتی در هنگام و پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا شامل می‌شود.
اجناسی که به سفارش مشتری تهیه می گردد، امکان مرجوعی و انصراف از خرید ندارند.
در صورتبکه کالای ارسال شده با سفارش مغایرت داشته باشد هزینه عودت و ارسال مجدد بعهده فروشگاه است.
اگر کالا هدیه بوده و فاکتور به درخواست خریدار، همراه سفارش ارسال نشده باشد، از پیش فاکتور ایمیل شده، پرینت بگیرید یا اینکه کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.
کالا را چطور ارسال کنید؟
 
لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید و از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش نانو کامپ ایران جداً، خودداری کنید.
فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید. درصورت ارسال با پست پیشتاز، رسید پستی را نیز به فاکتور منگنه کنید. در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید.
لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد؛ اما هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌های شرکت، پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود.
اگر ساکن تهران هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با نانو کامپ ایران تماس بگیرید.
 
 بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید.
آدرس انبار: تهران - خیابان ولیعصر - خیابان دمشق - حیابان مظفر - مجتمع ایران - طبقه منفی 3 انبار شماره 28
اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد:
وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش کالاورد از طریق تلفن، ایمیل اطلاع داده شود.
اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است, مانند رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی (پلمپ)و اولیه خود خارج نشده باشد.
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه اینترنتی کالاورد مرجوع شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.شرايط گارانتی:
مشتری گرامی خواهشمند است پیش از خرید دستگاه، تمام شرایط گارانتی را مطالعه فرمایید.
دستگاه مطابق با مدل و شماره سریال و مدت زمان مندرج روی کارت گارانتی یا پایگاه اطلاعات شرکت یا هولوگرام بر اساس ضوابط استاندارد کارخانه سازنده مشمول گارانتی است.
تمامی کالاهایی که در فروشگاه اینترنتی کالاورد به فروش میرسد دارای گارانتی های معتبر و اصلی می باشد.
کالاهای بدون گارانتی 7 روز مهلت تست دارد.
این اطمینان به تمام خریداران گرامی داده می شود تمامی اجناس بصورت تک چسب و پلمپ شرکت گارانتی کننده و یا کارخانه بوده و کارتن اجناس
صحیح و سالم و بدون هیچگونه آسیب فیزیکی به همراه متعلقات جانبی و کارت گارانتی آن ارسال می گردد.

موارد ابطال گارانتی عبارت است از:
پایان یافتن مدت زمان گارانتی، باز شدن بدنه دستگاه  و اقدام به تعمیر توسط افرادی به غیر از کارشناسان کالاورد؛
مخدوش شدن سریال یا رویت نشدن سریال دستگاه و سریال کارت و لیبل گارانتی؛
عیب‌های ناشی از تماس یا قرارگرفتن در مجاورت مایعات، حرارت بالا، سرمای شديد، مواد شیمیایی، امواج مغناطیسی شدید، گردوغبار و خاک زیاد و به‌طور کلی آسيب‌های ناشی از رعایت نکردن شرایط صحيح نگهداری.  
ایرادات ناشی از حوادث طبیعی مانند سیل، زلزله، آتش‌سوزی و مانند آن؛
هر نوع آسیب فیزیکی مانند شکستگی، کنده شدن قطعات، خراشیدگی، خم شدگی، تاب برداشتگی، ترک خوردگی، سوختگی، تغییر رنگ و غیره که با چشم قابل مشاهده باشد؛
هر نوع آسیب الکترونیکی مانند سوختگی، ترکیدگی، تغییر رنگ قطعات بر اثر نوسانات برق شهر یا اتصال لوازم جانبی معیوب و غیره که با چشم مشاهده شده و به دلایلی جز ایراد ذاتی قطعه یا اشكالات ناشی از تولید کارخانه باشد؛
 آسیب‌دیدگی فن، صفحه كليد و ماوس، ناشی از ضربه، گردوخاک زیاد يا استفاده از مواد شوینده؛
خرابی ظاهری سوکت‌ها و درگاه‌های ورودی و خروجی. عیب‌های ناشی از متصل نبودن صحیح لوازم جانبی همچون ابزارهای مجهز به خروجی USB ،HDMI، تلویزیون، نمايشگر و مانند آن؛
خرابی درایو نوری دستگاه به دلیل لمس قسمت‌های حساس، استفاده ناصحیح یا وارد شدن اجسامی به‌ غیر از انواع لوح‌های فشرده استاندارد به داخل دستگاه به ‌صورتی كه قطعات داخلی درايو آسیب ببينند و اتصال دستگاه‌های جانبی معیوب؛
ایرادات و عیب‌های سخت‌افزاری ناشی از نصب و استفاده  از نرم‌افزارهای غیراستاندارد، سیستم‌عامل‌های غیر منطبق يا آلوده شدن سيستم به ويروس‌های كامپيوتری؛
هرگونه ایراد ظاهری و خرابی و شکستگی شامل گارانتی نیست و گارانتی باطل می‌گردد.
توضیحات ضروری:
در بعضی از موارد ارائه کارت گارانتی جهت استفاده از خدمات گارانتی الزامی است؛
خدمات گارانتی مشمول آن دسته از ایراداتی که در خط تولید کارخانه است را پوشش می‌دهد؛
به ‌منظور حفظ اطلاعات دستگاه، لازم است مشتری از اطلاعات ارزشمند خود یک نسخه پشتيبان تهيه كند. همچنین با توجه به اینکه حافظه جانبی دستگاه (هارد) ممکن است تعویض یا فرمت شود، شرکت تعهدی برای حفظ اطلاعات، سیستم‌عامل و سایر نرم‌افزارهای اصل یا غیر اصل موجود روی دستگاه را ندارد؛
مسئوليت حمل‌ونقل كالا به مركز خدمات پس از فروش به عهده مشتری است؛
تشخیص گارانتی یا خارج از گارانتی بودن کالا به عهده کارشناسان شرکت خواهد بود؛
گارانتی و خدمات پس از فروش اجناس گارانتی دار به عهده شرکت پشتیبانی‌کننده است و فروشگاه کالاورد مسئولیتی ندارد. 
اجناسی که گارانتی ندارند شامل 7 روز مهلت تست می باشند. 
برای اطلاع از گارانتی هر محصول، حتما به جدول مشخصات آن کالا مراجعه شود.